Trwa ładowanie proszę czekać ...

25 artykułów biurowych, które powinieneś mieć zawsze w pracy

10 marca 2020

Prawie pół dnia spędzasz przy biurku, aby zaspokoić pragnienie posiadania wszystkiego, co jest z tobą w pracy; musisz mieć kilka bardzo wspólnych rzeczy poza tobą, aby nie czuć potrzeby wychodzenia po każdej sekundzie. Unikaj marnowania czasu na rozwiązywanie ważnych spraw w szufladach i po prostu skup się na pracy. oto artykuły biurowe, które przydadzą Ci się w 

1. Butelka z wodą

Pij więcej wody niż jedzenia. Picie wody jest dobre dla zdrowia, szczególnie jeśli chodzi o pracę przez cały dzień na biurku. Utrzymuje cię w stanie nawilżenia przez cały dzień i pomaga również zwiększyć poziom koncentracji.

Trzymaj razem z tobą butelkę z wodą do napełnienia. Wstanie w każdej chwili do picia ze zbiornika na wodę na zewnątrz jest niepokojące i utrudnia pracę. Więc miej przy sobie butelkę z wodą.

2. Apteczka pierwszej pomocy

Lekarze nie mogą być tam cały czas, więc zrobiono apteczkę pierwszej pomocy. Każde miejsce w każdej chwili może stanowić dla ciebie zagrożenie, więc lepiej dbaj o swoje bezpieczeństwo. W każdej chwili może dojść do złamania paznokci, ostrych krawędzi mebli, które mogą spowodować obrażenia.

Więc, aby uchronić się przed tymi obrażeniami, trzymaj przy biurku apteczkę lub zestaw pierwszej pomocy. Apteczka pierwszej pomocy musi być wypełniona kroplami do oczu, bandażami, środkami przeciwbólowymi, maścią, środkami antyseptycznymi itp. w celu ochrony przed wszystkimi drobnymi urazami.

3. Chusteczki higieniczne

Każdy może zachorować w każdej chwili. Drobne problemy, takie jak kichanie, kaszel, przeziębienie itp. mogą zrujnować cały dzień. Przechowywanie chusteczek jest wprawdzie dobre, ale chusteczki są lepszym rozwiązaniem po tym wszystkim można ich używać i rzucać, ale chusteczek nie można rzucać po jednorazowym użyciu.

Albo trzeba je umyć, albo jeśli nie ma innego wyjścia, rzuć je. Używaj i rzucaj bibułki cały czas przy sobie.

4. Lustro

Trzymaj przy sobie lustro. Choć wygląd to nie wszystko, to jednak nie oznacza, że nie będziesz na bieżąco. Sprawdź swoje włosy; makijaż przed wyjściem na spotkanie z klientem. Sprawdzenie siebie przed wyjazdem uchroni Cię od kłopotliwej sytuacji, a także nie będziesz musiała stawić czoła zażenowaniu przed szefem.

5. Sanitizer

Chcesz pracować z dwudziestoma innymi pracownikami na raz, ale nie chcesz złapać przeziębienia, więc użyj środka dezynfekującego przed jedzeniem, a także po dotknięciu stóp.

Sanitizer jest w nim mini lekarzem i pomaga w ochronie przed zarazkami. Środek do dezynfekcji rąk, mycia twarzy, mydło również powinno być z tobą. Dobrze jest mieć przy sobie rzeczy, których osobiście potrzebujesz, ponieważ nie jest wskazane, abyś dzielił się nimi z innymi. Takie rzeczy muszą być osobiste.

6. Stacjonarne

Długopisy, ołówki, papier, linijka, gumki, kolorowe długopisy, oliwki, teczki i wszystko inne musi być przy sobie. Niektóre z nich powinny być na biurku, podczas gdy inne muszą być w szufladzie do przechowywania kopii zapasowych.

Trzymaj ołówki i długopisy w zabawnym, jasnym, kolorowym uchwycie, to nie tylko sprawi, że Twoje biurko będzie wyglądało na biurku, ale również będzie interesujące do pracy. Możesz nawet poprosić o pomoc innych, ale proszenie o pomoc może być stratą czasu, jeśli nawet twoi współpracownicy ich nie posiadają. Więc zatrzymaj swoje materiały piśmienne przy sobie dla własnej pomocy.

7. Notatnik

To ludzka natura, że nie da się zapamiętać długich i trudnych rzeczy przez bardzo długi okres czasu, więc żeby zapamiętać ważne rzeczy, zapisz to w notatniku.

Trzymaj notatnik na biurku, a nie w szufladzie, ponieważ szukanie go w szufladzie będzie stratą czasu. Zapisz swoje duże wiadomości w notatniku, zanotuj na nim długie notatki.

8. Ładowarki

Mobile działa tak samo jak ty. Jeśli musisz naładować się jedzeniem i wodą, w podobny sposób telefon komórkowy również musi się naładować. Ładowarkę należy przechowywać w szufladzie, a w razie potrzeby wyjąć ją do użytku.

Możesz nawet zatrzymać bank mocy razem z tobą. Powerbank jest bardziej opłacalną opcją niż ładowarka, ponieważ jeśli nie masz gniazdka na biurku, bank zasilania spełni Twoje zadanie.

9. Przekąski albo wafle

Powinniście zachować ze sobą małe jadalne rzeczy, takie jak wafle, przekąski, abyście mogli nakarmić swój żołądek w razie potrzeby. Kiedy cierpisz głód, sięgnij do szuflady i zjedz to, co w niej masz. Z tym, co masz, będziesz mógł służyć innym również.

Możesz nawet mieć przy sobie ciasteczka, torebki z herbatą, trochę cukru, sól, a nawet saszetki z ketchupem. Nie będziesz musiał kupować tych rzeczy w stołówce biurowej, bo będziesz je już miał.

10. Zachowaj oficjalny strój

Twój krawat, marynarka czy oficjalna koszula może sprawić, że będziesz wyglądać profesjonalnie. Bez względu na to, jak swobodny jest Twój gabinet, musisz ubierać się formalnie podczas ważnych rozmów, spotkań lub spotkań z klientami, a nawet podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Więc, trzymaj przy sobie trochę formalnego materiału do ubierania się, aby nie musieć spieszyć się do domu o godzinie zero.

11. Słuchawki lub słuchawki

Słuchawki są z tobą nieodzowne. W czasie samotności korzystaj ze słuchawek, aby usłyszeć swoją ulubioną muzykę. Aby odciążyć się od szalonej pracy, wystarczy skorzystać ze słuchawek, posłuchać przez chwilę muzyki i ponownie rozpocząć pracę.

12. Eleganckie buty

Trzymaj przy sobie dodatkową parę butów. Dla chłopców trzymajcie parę czarnych i brązowych butów, a dla dziewcząt parę obcasów przy sobie. Nigdy nie wiadomo, kiedy twoje buty pożegnają się z tobą w środku.

Tak więc, być po bezpiecznej stronie, ponieważ może trzeba będzie uczestniczyć w specjalnym spotkaniu może być w czasie, gdy przeszedł przez tragedię utraty jednego buta. Tym razem dodatkowa para z tobą będzie zbawcą życia i wizerunku.

13. Balsamy, grzebienie, gumy do kucyka

Dla dziewczyn, grzebień, gumy do kucyka, i balsamy są niezbędne. Możesz ich potrzebować w każdej chwili, więc trzymaj przy sobie te małe, ale nieuniknione rzeczy. Te kilka elementów pielęgnacyjnych pomoże Ci spontanicznie wyjść, jeśli wymagane przez szefów biur, aby złapać akcjonariuszy na spotkaniach lub seminariach.

14. Ramki na zdjęcia

Nie, nie tylko ramki na zdjęcia, ale także zdjęcia rodzinne lub zdjęcia ukochanej osoby lub dzieci w niej przebywających, trzymajcie je przy sobie, nie pozwolą wam przegapić bliskich i drogich. Jedno spojrzenie na zdjęcie ukochanej osoby może sprawić, że poczujesz się lepiej i będziesz mógł skoncentrować się na swojej pracy. Możesz zachować fantazyjne, żywe, kolorowe ramki na zdjęcia.

To sprawi, że twoje biurko będzie wyglądało odważnie i interesująco. Twoje biurko może zaprosić pracowników do pomocy tylko dlatego, że wygląda bardziej kolorowo i atrakcyjnie. Na pewno nie będziesz czuł się znudzony, gdy w pobliżu Twojego biurka będzie kręcić się wielu przyjaciół.

15. Kalendarz

Trzymanie kalendarza na biurku to bardzo przydatna rzecz. Wystarczy schować jeden kalendarz pod klawiaturą lub przykleić go po jednej stronie, a nawet trzymać w szufladzie. Łatwiej będzie Ci spojrzeć na datę i godzinę. Dzięki niemu będziesz mógł na bieżąco śledzić daty i godziny, a także dotrzymywać terminów.

Chociaż telefony komórkowe mają wszystko wbudowane, ale kiedy przychodzi do pracy na palcach, prowadzenie kalendarza jest wystarczająco dobre i wygodne niż korzystanie z telefonu komórkowego do sprawdzania daty i godziny. Możesz nawet oznaczyć daty znacznikiem, jeśli masz terminy i będzie on służył jako przypomnienie, aby wykonać zadanie na czas.

16. Miętówki lub żucie - gumy

Gumy do żucia są dobre zarówno do gum, jak i do uczestniczenia w spotkaniach w ostatniej chwili. Jesz dużo drobnych rzeczy przez cały dzień i może to powodować nieprzyjemny zapach, więc aby temu zapobiec, wystarczy mieć przy sobie miętówki i gumy do żucia.

17. Dezodoranty

Twoje ulubione i lekko pachnące dezodoranty będą twoim partnerem w potrzebie. Spryskaj je swoim ciałem i poczuj się świeżo. Będą Ci potrzebne w czasie spotkań i ważnych konferencji, spotkań z zagranicznymi delegatami, a może z Twoimi bliskimi, przyjaciółmi, rodziną itd.

18. Czysty lakier do paznokci

Lakier do paznokci jest nie tylko potrzebny do pielęgnacji paznokci, ale może być również używany do innych celów, takich jak zaklejanie koperty, oszczędzanie luźnego guzika powłoki, powstrzymywanie rajstop od dalszego biegu.

Użyj przezroczysty lakier do paznokci, ponieważ jest niewidoczny i bezbarwny, można go używać do nieznanych celów.

19. Umbrella

Trzymaj parasol przy sobie. Warunki pogodowe są zawsze niepewne i nigdy nie wiadomo, kiedy trzeba cierpieć z powodu silnych deszczy. Trzymaj go przy sobie, ponieważ będzie bardziej pomocny przy wychodzeniu z biura w czasie deszczu.

20. Trzymaj się

Możesz przykleić na biurku swoje ulubione postaci z kreskówek, a nawet idoli, od których czerpiesz inspirację. Czasami sprawia, że czujemy się dobrze i tracimy monotonię. Jeśli nie, możesz nawet przykleić na biurku swoje ulubione cytaty, które są inspirujące i motywujące.

21. Niewiele ciekawych książek

Możesz nawet trzymać z tymi kilkoma wciągającymi książkami. Mogą to być ulubione książki twojego ulubionego autora, a nawet komiksy. Zawsze, gdy czujesz się zmęczony i znudzony, możesz odnieść się do interesujących książek lub czasopism. Pomoże to spędzić czas w samotności.

22. Para swetrów, skarpetki

Podczas mroźnej pogody warto trzymać sweter razem z tobą. Dodatkowy sweter będzie Ci towarzyszył w ekstremalnie niskich temperaturach i ochroni Cię przed zimnym, wiejącym wiatrem. Możesz nawet trzymać ze sobą migdały, orzechy i rodzynki do jedzenia w sezonie zimowym.

Te rzeczy pomagają w utrzymaniu ciepła ciała i chronią przed kaszlem, zimnem, kichaniem i innymi problemami. W szufladzie powinna być też para skarpetek. Nigdy nie wiadomo, kiedy będziesz potrzebował takich rzeczy.

23. Suplementy witaminy C

Nie masz czasu, żeby zachorować, więc dbaj o zdrowie i kondycję. Suplementy witaminy C przyniosą ci więcej pożytku. Trzymaj się z dala od choroby z pomocą dietetycznych suplementów witaminy c.

24. Wałek do ubrań

Twoje spodnie mogą mieć na sobie psią sierść, która może stać się niezauważalna w twoim domowym lustrze. Użyj wałka kruszącego, aby pozbyć się niezauważonych włosów ze spodni, zanim wyjdziesz z biura na kilka zewnętrznych spotkań i deklaracji biznesowych.

25. Niektóre naczynia:

Przybory takie jak łyżki, szkło czy nawet talerz, powinieneś mieć ze sobą. Używanie naczyń w stołówce do jedzenia może być niehigieniczne, ponieważ cały personel może używać swoich naczyń, a te, jak wiesz, nie są dobrze umyte i wyczyszczone. Dlatego też, aby zachować zdrowe i pożywne naczynia, należy je przechowywać razem z Tobą.

W końcu

Więc, powyżej są niektóre z rzeczy, które możesz trzymać przy sobie na biurku. Trzymanie ważnych rzeczy przy sobie jest dobre, zwłaszcza jeśli chodzi o nagłe wypadki.

Może regularnie, nie potrzebujesz tych rzeczy, ale i tak nigdy nie wiesz, kiedy nadejdzie dla ciebie czas, a chciałbyś ich natychmiast. Zawsze lepiej jest podjąć środki ostrożności, niż później płakać.