Trwa ładowanie proszę czekać ...

Najlepsze drukarki domowe na rok 2020

15 stycznia 2020

Zakup drukarki nie musi być łatwy. Istnieje wiele opcji, ale wybór najlepszej dla Twoich potrzeb oznacza, że musisz dokładnie zrozumieć, jak chcesz korzystać z drukarki i oferowanych funkcji.

W wielu przypadkach ludzie decydują się na drukarki, które mogą zapewnić największą wydajność. I w zdecydowanej większości tych przypadków szybko zdają sobie sprawę, że najlepszym rozwiązaniem może być wybór drukarki all-in-one, która zawiera wszystko, od możliwości drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania. A ponieważ często są one obsługiwane przez Wi-Fi, Bluetooth i technologie bezprzewodowego drukowania, takie jak AirPrint firmy Apple, istnieje duża szansa, że bez względu na to, czy drukujesz z komputera czy ze smartfona, będziesz mógł to zrobić w mgnieniu oka.

Kolejną wielką zaletą drukarek all-in-one jest to, że zazwyczaj nie kosztują one wiele. W rzeczywistości, za nieco ponad 100 dolarów (lub nawet mniej, w niektórych przypadkach), możesz dostać wszystko, co chcesz, bez łamania banku.

Tak więc, jeśli szukasz kupić nową drukarkę i chcesz czegoś, co zapewnia najlepszą funkcjonalność, poszukaj nie dalej niż pięć drukarek all-in-one wymienionych poniżej. Wybraliśmy następujące opcje w oparciu zarówno o recenzje użytkowników, jak i krytyków, a także ich wyjątkowy zestaw funkcji. A jeśli mieli świetną cenę lub atrakcyjną sprzedaż, daliśmy im kilka dodatkowych punktów.

Czytaj dalej, żeby je sprawdzić:

HP OfficeJet 5255

HP zbudowało dużą markę w branży drukarskiej, w dużej mierze dzięki produktom wysokiej jakości. A HP OfficeJet 5255 jest jednym z tych produktów.

Drukarka HP jest wyposażona w funkcję bezprzewodowego drukowania przez Bluetooth i Wi-Fi. A ponieważ jest to urządzenie wielofunkcyjne, możesz na nie z łatwością liczyć, że będzie ono drukować, skanować, kopiować i faksować. W rzeczywistości, HP mówi, że drukarka może dostarczyć 35 stron w automatycznym podawaniu dokumentów, jak również drukowanie dwustronne. A przy pomocy 2,2-calowego ekranu dotykowego nietrudno jest sterować urządzeniem.

Do celów drukowania bezprzewodowego urządzenie HP OfficeJet 5255 jest zgodne z aplikacją HP Smart, która pomaga w szybkim drukowaniu dokumentów ze smartfona. A ponieważ obsługuje on różne rozmiary papieru, w tym koperty 4 na 6, a nawet 10, możesz szybko drukować, co tylko chcesz.

Canon Pixma TS9120

Pixma TS9120 firmy Canon jest nieco tańsza od modelu HP, ale nadal posiada wiele wyjątkowych funkcji.

Jest to bezprzewodowy InkJet, który pozwala na drukowanie zarówno z telefonu, jak i z Internetu. W rzeczywistości, z pomocą Apple AirPrint lub Google Cloud, można szybko wybrać dokument i wydrukować go z telefonu iPhone lub urządzenia z systemem Android.

Drukarka jest wyposażona w 5-calowy ekran dotykowy LCD do sterowania drukiem na urządzeniu, a jej stylowy wygląd sprawia, że jest to przyjemna opcja zarówno dla domu, jak i biura. Możesz używać All-in-One we wszystkim, od drukowania, poprzez kopiowanie, aż po skanowanie. A jeśli nie chcesz drukować z sieci Wi-Fi, możesz połączyć się z drukarką przez Bluetooth i wydrukować zawartość w ten sposób.

Epson WF-4730

Firma Epson jest kolejnym ważnym konkurentem w świecie drukarek all-in-one, a WF-4730 jest tego doskonałym przykładem. Drukarka oferuje szereg funkcji, które powinny być idealne dla każdego domu lub małego biura, w tym możliwość drukowania do imponujących 20 stron na minutę.

Dzięki dwóm tacom na papier, drukarka może pomieścić do 500 stron jednocześnie. Jest to również całkiem niezła drukarka dla tych, którzy chcą drukować zdjęcia, szczególnie ze względu na fakt, że współpracuje z kasetami Epson o dużej pojemności.

Brat MFC-J5330DW

Być może potrzebujesz czegoś, co może wydrukować nieco większe strony, w którym to przypadku warto zastanowić się nad bratem MFC-J5330DW. Ta drukarka może drukować strony do formatu A3. Co więcej, może drukować stosunkowo szybko, z prędkością do 22 stron na minutę.

Taca na papier w tej drukarce mieści do 300 stron, co nie jest wcale złe, a ponadto jest stosunkowo dobra w drukowaniu kolorowych stron również.

Epson WF-2830

Epson ma jedną z ładniej wyposażonych drukarek na rynku. A z wyprzedażą na Amazonce, możesz ją dostać za wspaniałą cenę.

Drukarka Epson WF-2830 wykorzystuje swoje możliwości szybkiego drukowania, które pozwalają na drukowanie 10,3 strony na minutę w kolorze czarnym lub 4,5 strony na minutę w kolorze. Epson nazywa drukarkę "laserową jakością", ale w rzeczywistości wykorzystuje technologię atramentu.

Drukarka Epson jest całkowicie bezprzewodowa, co oznacza, że można drukować z komputera lub smartfonu za pośrednictwem połączenia Wi-Fi. Ale jeśli chcesz drukować, skanować, kopiować lub faksować z urządzenia, możesz po prostu użyć przycisków na urządzeniu, aby wybrać preferowaną funkcję i drukować.